strona główna
   
 
o firmie oferta galeria kontakt  
 
moskitiery okienne
moskitiery drzwiowe
standard
z dolnym wypełnieniem
z przejściem dla zwierząt
moskitiery drzwiowe przesuwne
moskitiery rolowane
moskitiery okienne kształtowe
Nowość !
moskitiery drzwiowe łukowe
Nowość !
rolety tekstylne
żaluzje
plisy
 
wtorek, 18 VI 2024
Foto 1

Moskitiery drzwiowe to najlepszy sposób zabezpieczenia przeciw owadom. Stanowią ochronę, zatrzymując pyłki roślinne i kurz.
Nadają się do montażu zarówno do stolarki okiennej drewnianej, jak i z PCV.

Profil moskitiery wykonujemy z wysokiej jakości aluminium, siatka jest zrobiona z włókna szklanego powlekanego PCV (w kolorze popielatym lub czarnym).
Dysponujemy siatką aluminiową i stalową.

Moskitiery montowane są za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszania struktury ramy okna (montaż i ściągnięcie moskitiery są bardzo proste i nie wymagają żadnych narzędzi). W ofercie, oprócz podstawowego profilu, posiadamy również profil Exclusive, który charakteryzuje się wyszukaną estetyką.

Moskitiery drzwiowe - niezwykle stabilne i trwałe, otwierane na zawiasach (3 sztuki mocowane do futryny drzwi) z samozamykaczem (specjalna kształtowa sprężyna i dwa magnesy, które służą do utrzymania drzwi w pozycji zamkniętej), stanowią ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów i tarasów.
Wykonane są z profilów aluminiowych z poprzeczką w środku lub bez, może być zastosowana w dolnej części płyta z poliwęglanu (zabezpiecza moskitierę przed domowymi zwierzętami, można w niej zamontować przejście dla zwierząt).

PARTNERZY:
Copyright 2014 by Moskitier